Cztery kroki do hali

Bez względu na to czy to tymczasowy czy długoterminowy projekt, duże zlecenie czy specjalna konstrukcja- HALTEC podejmie się każdego wyzwania. Nasi kompetentni eksperci są do Pańskich usług  i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania w każdej fazie realizacji hali.

HALTEC - elastyczne rozwiązania

Miejsce które Państwo posiadacie już nie wystarcza? Planujecie rozbudowę magazynu lub hali produkcyjnej ? Potrzebujecie w szybkim terminie powierzchni sprzedażnej lub wystawienniczej? HALTEC z chęcią Państwu pomoże w rozwiązaniu problemu.

Specjaliści od namiotów przemysłowych i hal stalowych

HALTEC specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów z zadaszeniem powierzchni dla małych, średnich i dużych przedsiębiorców. Klienci odnoszą korzyści z naszego know-how i wieloletniego doświadczenia. Namioty przemysłowe i hale stalowe  HALTEC są wykonywane z dowolnym wyposażeniem według indywidualnych zamówień, co sprawia, że posiadają one wielostronne zastosowania.

Najwyższa jakość - szybko i korzystnie cenowo

Dzięki wypróbowanemu systemowi budowy i wielu kompatybilnym częściom, firma HALTEC potrafi dostarczyć Państwu halę szybko i na korzystnych warunkach. Nieizolowane namioty przemysłowe są dostępne już w ciągu kilku dni po otrzymaniu zamówienia, natomiast izolowane hale stalowe po kilku tygodniach.

Mobilnie z namiotami i halami HALTEC

Zgodnie z Waszym zapotrzebowaniem na powierzchnię, możecie Państwo zdemontować namiot przemysłowy lub halę stalową i zamontować je w innym miejscu.

Pokażemy Państwu jak w czterech krokach dojść do hali HALTEC.