Krok 4: Montaż hali

Wszelkie materiały budowlane zostają w możliwie najkrótszym czasie dostarczone na plac budowy. W przypadku nieizolowanych namiotów przemysłowych Aluflex jest to kilka dni, natomiast wersje izolowane dostarczamy w ciągu 4 tygodni. Hale stalowe Stahlflex wykonujemy w ciągu 6 do 8 tygodni. Poprzez wieloletnią współpracę z wyspecjalizowanymi ekipami montażowymi gwarantujemy profesjonalny montaż dbając o każdy detal zakupionej przez Państwa hali.

Wideo budowa hali

Raz, dwa, trzy i gotowe!

Zobacz montaż hali stalowej w 60 sekund!

 

Więcej informacji
 

Montaż namiotów przemysłowych Aluflex w ciągu 1 do 3 dni.

Montaż hali o powierzchni do 1.000 m² trwa około 1 do 3 dni. W przypadku hal Aluflex o większej powierzchni, hal wielonawowych bądź izolowanych okres montażu może się nieznacznie wydłużyć. Po ukończeniu montażu hala jest natychmiast gotowa do użytkowania.

Montaż hal stalowych Stahlflex w ciągu 2 do 6 tygodni

Montaż hal Stahlflex jest kosztowniejszy i zabiera więcej czasu. Zależy to oczywiście od wielkości hali oraz jej wyposażenia. Standardowo montaż hali o powierzchni 1.000 m² trwa około 2-3 tygodni, większych 4-6 tygodni. Kolejnym etapem po ukończeniu montażu hali wraz z jej wyposażeniem jest wykonanie przez Inwestora podłączeń elektrycznych do bram, wyciągów RWA, itp.

HALTEC - Państwa projekt w najlepszych rękach

Jako specjaliści w budowie namiotów przemysłowych Aluflex oraz hal stalowych Stahlflex posiadamy wiedzę o specyfice poszczególnych branż. Zrobimy wszystko, aby proces inwestycyjny nie zakłócał codziennej pracy naszych Klientów.

Chcecie Państwo zobaczyć jak będzie wyglądała Wasza nowa hala?

Pozostańcie z nami w kontakcie. E-Mail, formularz zapytaniowy, telefon i fax stoją do dyspozycji. Poprzez 15 oddziałów w 5 krajach europejskich jesteśmy blisko Państwa i chętnie przyjedziemy na spotkanie celem omówienia szczegółów inwestycji.