Krok 1: Porady HALTEC - eksperta w budowie hal

Wykorzystajcie Państwo nasze wieloletnie doświadczenie i technologiczny know-how. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące budowanej hali, tak aby hala była optymalnie dopasowana do Państwa potrzeb i spełniała wymagania prowadzonej działalności.

Namiot przemysłowy czy hala stalowa

Jeżeli poszukujecie Państwo szybkiego i prostego rozwiązania problemu z zadaszeniem powierzchni, proponujemy nasze namioty przemysłowe Aluflex (również w wersji izolowanej). Natomiast gdy planujecie budowę hali, którą będziecie użytkować przez wiele lat, najlepszym rozwiązaniem będzie hala stalowa Stahlflex, która spełni wszystkie kryteria nowoczesnego obiektu przemysłowego.

Kupno, wypożyczenie, leasing - możliwość wyboru

Nasze nowe hale możecie Państwo kupić, wyleasingować lub wypożyczyć.

Montaż bez fundamentów jest też możliwy

Zgodnie z wymogami, halę stalową Stahlflex; jak i namiot przemysłowy Aluflex można zamontować za pomocą szpilek do utwardzonego, wypoziomowanego podłoża, takiego jak kostka brukowa, asfalt lub zagęszczony żwir. Nie ponosicie wtedy Państwo kosztów fundamentów.

Profesjonalne doradztwo dla Państwa firmy

Podczas wizyty w Państwa firmie chętnie doradzimy co do wyboru hali pod względem zastosowania, jej wymiarów, wyposażenia jak i sposobu montażu. Przedstawimy również podobne realizacje poparte zdjęciami i referencjami.