Krok 3: Państwa hala zostaje przekazana do produkcji

Od planowania aż do produkcji HALTEC zapewnia wysoką jakość.  Namioty przemysłowe Aluflex oraz hale stalowe Stahlflex produkujemy według wytycznych naszego biura konstrukcyjnego w zakładzie produkcyjnym w Brandenburgii . Dlatego natychmiast po otrzymaniu zlecenia możemy rozpocząć planowanie produkcji i podjąć wszelkie możliwe kroki, aby Państwa hala jak najszybciej dotarła na miejsce montażu.

HALTEC- wideo

Zobacz nasz zakład!

Nasza produkcja w Brandenburgii w akcji.

 

 Więcej informacji

Namioty przemysłowe Aluflex

Z naszym sytemem budowy jest to możliwe: statykę hali możemy szybko oddać do Państwa dyspozycji. Wszelkie elementy nieizolowanych namiotów przemysłowych, od konstrukcji do poszycia dachu i ścian są w każdej chwili gotowe do konfekcjonowania. Poprzez bogate zasoby magazynowe możemy każdą halę dostarczyć w ciągu kilku dni.

Hale stalowe Stahlflex: najkrótsza droga poprzez własne biuro konstrukcyjne

Natychmiast po otrzymaniu zlecenia rozpoczynamy prace planistyczne. Nasi doświadczeni statycy i inżynierowie przygotowują rysunki namiotów przemysłowych Aluflex, jak i rozrysowują każdy najmniejszy szczegół konstrukcji hali stalowej Stahlflex.

Produkcja w naszym zakładzie w Brandenburgii

Po zaakceptowaniu statyki oraz rysunków wykonanie konstrukcji hali zostaje natychmiast wdrożone do produkcji. Odbywa się to w naszym zakładzie produkcyjnym w Brandenburgii. Równolegle podejmujemy wszelkie działania, aby elementy okładzinowania dachu i ścian oraz elementy wyposażenia hali takie jak bramy, drzwi itp. dotarły w odpowiednim czasie na miejsce montażu.

Techniczna opieka nad projektem

Odpowiedzialny za Państwa budowę przedstawiciel firmy HALTEC koordynuje wszelkie prace na budowie. On ustala terminy prac montażowych i zabezpiecza terminowe wykonanie montażu. Ustala z Państwem wszelkie szczegóły prac montażowych. Podczas przebiegu całego procesu inwestycyjnego jest Państwa partnerem w rozmowach.