Profil firmy

Fundamentem naszej firmy jest elastyczność, ciągły rozwój i uczciwość

Od 1996 troszczymy się o technologiczny rozwój naszych osiągnięć w temacie hal i namiotów, bardzo elastycznie i szybko reagując na potrzeby Klientów. Do tego, obecne w naszym zespole - harmonia i uczciwość - są częścią kultury przedsiębiorstwa oraz istotnym elementem naszego sukcesu. Rezultatem są: współdziałająca grupa przedsiębiorstw, stale rosnąca liczba przedstawicielstw w Europie i zaangażowani pracownicy. Tak na płaszczyźnie międzynarodowej jak też lokalnej, jesteśmy obecni blisko naszych Klientów i przygotowujemy szereg indywidualnych rozwiązań.

Dla wszystkich Państwa potrzeb - nawet tych największych

Państwa życzenie jest naszym priorytetem. Na przykład: pilnie potrzebna jest hala produkcyjna z torem jezdnym do suwnicy, hala namiotowa jako powierzchnia handlowa, rozbudowa hali magazynowej albo małe miasteczko pod namiotem jako zadaszenie dużej imprezy plenerowej. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie zadaszenie powierzchni oferujemy odpowiedni produkt wraz z szybkim montażem, zachowując przy tym całkowicie indywidualne rozwiązanie zgodne z Państwa życzeniem. Także w kwestii finansowania oferujemy korzystne rozwiązania – zakup, wypożyczenie lub leasing.

Przekonamy do naszych rozwiązań już podczas pierwszej rozmowy

Wieloletnie doświadczenie połączone z nowymi ideami przynosi niezawodne rozwiązanie, które jest z Państwem szczegółowo omawiane. Staramy się być zawsze blisko Państwa. W rezultacie omawiana hala zostanie dostosowana do Państwa potrzeb. Szybką realizację umożliwia systemowa budowa hali z prefabrykowanych elementów, przemyślana logistyka i wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych grup montażowych.

Jakość, która mówi sama za siebie i jest zrozumiała w każdym języku

Produkty ˝Made in Germany˝ spełniają wysokie wymagania jakościowe. Pracując zgodnie z tą dewizą, od momentu opracowywania naszych produktów, poprzez zakup materiałów jak i cały cykl produkcyjny, jakość jest dla nas najważniejsza. Zapewniają ją wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki naszemu ukierunkowaniu się na osiąganie wysokiej jakości uzyskujemy poziom niezawodności różniący nas istotnie od innych firm, ceniony na całym świecie.