Namioty przemysłowe dla firmy Opel: duży kontrakt na 16.200 m² magazynów

„HALTEC przekonał nas idealną jakością, ceną i serwisem. W sumie wypożyczyliśmy 16.200 m² powierzchni hal dla naszego zakładu. Profesjonalny kontakt z przedstawicielem od pierwszej rozmowy i krótki termin realizacji. Hale namiotowe są idealnym rozwiązaniem jako magazyny."

Kierownik działu budowy, Adam Opel GmbH

Zdjęcia: namioty przemysłowe dla Opla

  • Namiot przemysłowy
  • Dwunawowy namiot przemysłowy: Wygląd od wewnątrz kontener grzewczy
  • Dwunawowe namioty przemysłowe
Dane techniczne - Namiot przemysłowy Aluflex
Wymiary:  
Szerokość: 2 x 15,00 m
Długość: 75,00 m
Wysokość ściany: 5,00 m
Poszycie:  
   
Dach: materiał plandekowy
Ściana: blacha trapezowa
Wys. w kalenicy: 7,01 m
Odporność na obciążenia śnieżne: 75 kg/m²

Przykładowe referencje: producent samochodów

W jednej z lokalizacji spółki Adam Opel GmbH powstało zwiększone zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową dla celów produkcji pojazdów samochodowych. Przedmiotowa dodatkowa powierzchnia była potrzebna na okres sześciu miesięcy, a zapotrzebowanie należało zrealizować w krótkim czasie. Potrzebne było szybkie i elastyczne rozwiązanie.

 

Producent samochodów zdecydował się na skorzystanie z zalet zabudowy systemowej. Dzięki zaproponowanej koncepcji firmy HALTEC, polegającej na zastosowaniu namiotu magazynowego, dodatkowy wolumen pomieszczeń mógł zostać uzyskany w możliwie najkrótszym terminie oraz wynajęty na przewidziany okres użytkowania.

 

 

Namiot przemysłowy Aluflex w wersji dwunawowej jako hala magazynowa

Na terenie zakładu zbudowano sześć dwunawowych namiotów przemysłowych Aluflex i jedną halę systemową typu Stahlflex, które wyposażono zgodnie z życzeniem Klienta w bramy rolowane, drzwi antypaniczne, dmuchawy grzewcze i oświetlenie. Zarówno dostarczenie, jak i montaż indywidualnego wyposażenia należały do zakresu usług realizowanych przez firmę HALTEC.

 

Terminowe zakończenie tego wielkiego projektu - mimo przedłużającej się i zaskakująco gwałtownej zimy - przyczyniło się do dużego zadowolenia Klienta.

„Firma HALTEC przekonała nas ceną, serwisem i jakością. Nasze zlecenie realizowane było - począwszy od pierwszej rozmowy - szybko i profesjonalnie.

Wszystko było w krótkim czasie gotowe do eksploatacji."

 

Po upływie pół roku wszystkie namioty magazynowe zostały zdemontowane, a firma Adam Opel GmbH mogła niezwłocznie wykorzystać teren do innych celów.

Podsumowanie kierownika działu budowlanego: „Dla naszego zakładu wynajęliśmy łącznie 16.200 m² powierzchni magazynowej. Hale o lekkiej konstrukcji oferowane przez firmę HALTEC są dla nas dobrym rozwiązaniem."