Polska
Nowy
Nowy

Nasze sprawdzone namioty i hale imprezowe:
Haltent by HALTEC.

www.haltent.pl

Gwarancja
trwałości i bezpieczeństwa

Hale namiotowe i namioty magazynowe
dla przemysłu i rzemiosła

Szybko

Namioty magazynowe i hale namiotowe BASIC to szybkie gotowe rozwiązanie od HALTEC. Dzięki ponad 600 000 produktom w magazynie firma HALTEC jest w stanie zapewnić szybką dostawę i montaż. Szybki sposób na dodatkową przestrzeń dzięki hali namiotowej HALTEC.

Ekonomicznie

Przemyślany system budowy HALTEC gwarantuje wysoki standard w korzystnej cenie. Dzięki modułowej budowie możliwość dostosowania hal do potrzeb Klienta.

Fachowo

Hala namiotowa BASIC jest doskonałym rozwiązaniem przy pilnym zapotrzebowaniu na dodatkową przestrzeń. Hale namiotowe umożliwiają pełną elastyczność: przebudowa lub powiększenie jest możliwe w dowolnym momencie, podobnie jak przestawienie lub całkowity demontaż.

5 klas ochrony

Ochrona przed warunkami atmosferycznymi lub izolacja termiczna – cel użytkowy jest uwzględniany już w fazie planowania. Zapewniamy zawsze odpowiednią klasę ochrony zgodną z przeznaczeniem: od zadaszenia, poprzez namioty magazynowe, aż do izolowanych termicznie hal namiotowych. Rozpiętość do 30,00 m oraz wysokość ściany bocznej do 7,00 m. HALTEC BASIC oferuje różnorodne realizacje specjalne, które usprawniają efektywność procesów u Klienta. W naszym portfolio znajdują się liczne referencje dla hal namiotowych projektowanych do różnych celów użytkowych.

Firma HALTEC szybko pomogła mi znaleźć halę namiotową odpowiednią do moich potrzeb magazynowych. Byłem pod wrażeniem sprawnej dostawy i montażu. Chętnie skorzystam z jej usług ponownie.

Matthias Weiss
Wolf Blechbearbeitung GmbH, Volkach

Pytania, na które należy odpowiedzieć przed wyborem hali namiotowej:

WIELKOŚĆ i
wyposażenie

W zależności od zastosowania hali, okresu użytkowania i wymaganego obciążenia śnieżnego i wietrznego podejmowana jest decyzja o wykorzystaniu hal aluminiowych Aluflex lub stalowych Stahlflex. Szeroki wybór detali pozwoli uzyskać dodatkową przestrzeń zgodną z indywidualnymi potrzebami.

Odpowiednie wyposażenie
w zależności od potrzeb