Polska
Nowy
Nowy

Nasze sprawdzone namioty i hale imprezowe:
Haltent by HALTEC.

www.haltent.pl

Gwarancja
trwałości i bezpieczeństwa

Kariera
Praca w Haltec

Witamy w HALTEC! Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorstwem, jednym z czołowych producentów i dostawców hal stalowych i namiotów przemysłowych produkowanych w całości w Niemczech.

Jens Geißner, Markus Speck, Thomas Arens
Zarząd firmy

Od momentu powstania HALTEC w 1996 roku, firma stale się rozwija i powiększa. Ponad 250 pracowników w 21 oddziałach w Europie. Jednym z elementów naszego sukcesu jest silna kultura przedsiębiorstwa.

Misja przedsiębiorstwa

 • zorientowanie na pracownika
 • zaangażowanie
 • myślenie perspektywiczne
 • uczciwość
 • twarde stąpanie po ziemi

Szukamy

 • pracowników identyfikujących się z firmą i lubiących pracować indywidualnie z Klientem
 • ludzi o wysokiej kulturze osobistej, chcących wspólnie budować wizerunek firmy

U nas znajdziesz

 • pewne miejsce pracy
 • harmonijny klimat pracy
 • płaską hierarchię
 • atrakcyjne warunki pracy
 • indywidualne ścieżki rozwoju

Kariera oznacza

 • większą odpowiedzialność, swobodę działania i wolną rękę w podejmowaniu ważnych decyzji
 • uznanie dla osoby oraz jej dokonań

Oferty pracy


aktualnie nie ma żadnych ofert pracy

Odkryj swoje możliwości

Sprzedaż
Sprzedaż

Sprzedawca orientuje się w parametrach technicznych oraz potrafi profesjonalnie doradzić, ponieważ nie sprzedaje gotowych hal, ale wspólnie z Klientem pracuje nad indywidualnymi rozwiązaniami. Każda hala jest odwzorowaniem potrzeb Klienta.

Eksport
Eksport

W dziale sprzedaży zagranicznej oprócz talentu handlowego oraz zrozumienia zagadnień technicznych niezbędna jest znajomość języków obcych. Ze względu na to, że nasze produkty są sprzedawane z terenu Niemiec, Państwa działania będą związane z małą ilością wyjazdów.

Project manager
Project manager

Project manager to osoba odpowiedzialna za realizację projektu od początku do końca. Wymagany jest talent organizacyjny i techniczne know how, ponieważ osoba na tym stanowisku ma w swojej pieczy kilka realizacji jednocześnie – od fazy wstępnej aż po odbiór.

Zakup i zarządzanie materiałami
Zakup i zarządzanie materiałami

W dziale zakupów potrzebne będą nie tylko umiejętności negocjacyjne ale również znajomość rynków i naszych produktów. To kupowanie elementów do konkretnych projektów. Zarządzanie materiałami polega na koordynowaniu przepływu towarów pomiędzy budową, produkcją i magazynami.

Działy ekonomiczne
Działy ekonomiczne

W czym się specjalizujesz? Do działów ekonomicznych należą m.in. kadry, marketing, zarządzanie produktem, controlling, IT, prawo oraz księgowość.

Konstruowanie i projektowanie
Konstruowanie i projektowanie

W biurze technicznym powstają projekty konstrukcyjne i statyczne odpowiadające życzeniom naszych Klientów. Dokładność i zamiłowanie do szczegółów to cechy, które chętnie wykorzystamy podczas pracy nad nowymi rozwiązaniami technicznymi dla naszych systemów.

Magazyn
Magazyn

HALTEC poszukuje również pracowników do satysfakcjonującej pracy fizycznej. Podczas transportu i komisjonowania ładowane są ponad 10-metrowe elementy i przerzucane są tony stali i aluminium. To właśnie zasługa pracowników magazynów, że hala dociera w komplecie na miejsce przeznaczenia.

Produkcja
Produkcja

Pracownicy produkcji uczestniczą w procesie wytwarzania z udziałem wielu maszyn programowanych komputerowo. Precyzyjnie wykonywane elementy konstrukcyjne ze stali i aluminium decydują o doskonałości i trwałości naszych konstrukcji. Dzięki ich pracy powstają nowoczesne struktury hali i namiotu.