Polska
Nowy
Nowy

Nasze sprawdzone namioty i hale imprezowe:
Haltent by HALTEC.

www.haltent.pl

Gwarancja
trwałości i bezpieczeństwa

DODATKOWA PRZESTRZEŃ POPRZEZ HALE SYSTEMOWE

6 OBSZARÓW SKUTECZNEJ REALIZACJI

Nasze hale są odpowiedzią na potrzeby Klientów!

Poprzez 6 obszarów skutecznej realizacji wykonamy obiekt dostosowany do indywidualnych wymagań.

PRAWIDŁOWE UŻYTKOWANIE

Do jakiego celu będzie służyć dodatkowa przestrzeń? Magazynowanie? Jeżeli tak, to jakich towarów/materiałów? A może ma to być przestrzeń wykorzystywana do sprzedaży, produkcji czy hodowli zwierząt? Państwa odpowiedź ma istotny wpływ na takie czynniki, jak rodzaj poszycia, statyczność, konstrukcja i wyposażenie.

W ODPOWIEDNIM CZASIE

Od kiedy potrzebna jest dodatkowa przestrzeń i na jaki okres? Uwarunkowania czasowe mogą mieć wpływ na rodzaj hali, a tym samym na warunki cenowe oraz sposoby finansowania.

W ODPOWIEDNIM MIEJSCU

Od położenia geograficznego Państwa hali zależne są ustawowo wymagane obciążenia śnieżne i wietrzne. Ważnym kryterium lokalizacyjnym są także właściwości istniejącego lub planowanego podłoża.

O ODPOWIEDNIEJ WIELKOŚCI

Nie chodzi jedynie o zwykłe równanie: długość razy szerokość razy wysokość, lecz także o kwestię, czy odległości pomiędzy przęsłami są wystarczające dla określonej przestrzeni, czy też konieczne jest zaprojektowanie wersji indywidualnej. Dzięki naszemu systemowi realizujemy obydwie z powyższych możliwości – urzeczywistniamy wymagania w sposób najbardziej ekonomiczny dla Klienta.

W ODPOWIEDNIEJ JAKOŚCI

Oferujemy Państwu sprawdzone konstrukcje stalowe i aluminiowe, powstałe w wyniku własnych projektów i w ramach certyfikowanej produkcji. W każdym przypadku decydujecie się Państwo na rozwiązanie, spełniające Wasze wymagania, zawsze w wysokiej jakości made in Germany.

PRZY ODPOWIEDNIEJ FORMIE FINANSOWANIA

Zapewniamy elastyczność w kwestii zapłaty. Dzięki możliwości wyboru między atrakcyjnymi warunkami najmu, kupna i finansowania można optymalnie dostosować Państwa uwarunkowania w zakresie przestrzeni, płynności finansowej i spraw podatkowych.KOMPETENTNY PARTNER

Hale systemowe firmy HALTEC zapewniają uzyskanie dodatkowej przestrzeni realizowanej przy uwzględnieniu najkorzystniejszych warunków ekonomicznych.

LEKKA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA
LEKKA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA

Namiot przemysłowy Aluflex, szybki w realizacji i korzystny cenowo – możliwy do montażu bez fundamentu pozwala na szybkie uzyskanie dodatkowej przestrzeni również w opcji wypożyczenia. Wykorzystywany jako przestrzeń magazynowa lub wystawiennicza.

KONSTRUKCJA STALOWA
KONSTRUKCJA STALOWA

Zalecana do realizacji typowych i indywidualnych hal do stałego użytkowania. Hale o konstukcji stalowej mogą stanowić praktyczne rozwiązanie we wszystkich branżach poprzez indywidualne dopasowanie wymiarów.

POSZYCIE DACHU I ŚCIAN
POSZYCIE DACHU I ŚCIAN

Proste, szybkie i korzystne cenowo poszycie plandekowe wykonane z tkaniny powlekanej PVC lub trwałe poszycie z blach trapezowych bądź paneli izolacyjnych Sandwich. Liczne możliwości łączenia różnych typów okładzinowania pozwalają na realizację indywidualnych projektów,spełniając wymagania w zakresie izolacji termicznej i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi.

FASADY I DACH
FASADY I DACH

Do Państwa dyspozycji jest szeroki wybór materiałów, kolorów, izolacji i wykończenia. Hale SELECT możliwe są do wykonania w każdej wersji: z dachem płaskim, jedno lub dwuspadowym. Stwarza to możliwości realizacji dodatkowej przestrzeni, spełniającej Państwa wymagania i wyobrażenia pod względem ekonomicznym, wizualnym i budowlanym.

PODŁOŻE POD HALE
PODŁOŻE POD HALE

Hale systemowe firmy HALTEC można ustawić na niemal każdym podłożu – żwirowe, asfaltowe, z kostki betonowej, na płytach betonowych, szklankach lub ławie fundamentowej.

WYKOŃCZENIE PRZY PODŁOŻU
WYKOŃCZENIE PRZY PODŁOŻU

W zależności od wymagań w zakresie izolacji, szczelności czy wyglądu można wybrać odpowiednie wykończenie między halą i podłożem. Uwarunkowania podłoża i wymagania statyczne decydują o mocowaniu do podłoża za pomocą szpilek kotwiących lub kołków rozporowych.

STATYCZNOŚĆ / KONSTRUKCJA
STATYCZNOŚĆ / KONSTRUKCJA

Dzięki pracy naszych inżynierów Państwa hala będzie spełniać wymagania statyczne danej lokalizacji i zostanie dostarczona w krótkim czasie na miejsce montażu.

DOPASOWANE CZĘŚCI
DOPASOWANE CZĘŚCI

Systemowość konstrukcji jest atutem firmy HALTEC. Nasze opatentowane rozwiązania sprawiają, że możliwe jest szybkie zrealizowanie Państwa hali, a dodatkową zaletą jest korzystna relacja ceny do jakości.

WŁASNA PRODUKCJA
WŁASNA PRODUKCJA

Nowoczesna produkcja w Niemczech, objęta certyfikatem CE i zgodna z normą DIN EN dotyczącą spawania oraz doświadczeni, zaangażowani pracownicy firmy HALTEC gwarantują niemiecką jakość.

SPRAWDZONE W PRAKTYCE
SPRAWDZONE W PRAKTYCE

Ponad 5000 zrealizowanych inwestycji budowlanych i eksport do ponad 50 krajów gwarantują, że otrzymają Państwo przemyślany i sprawdzony na całym świecie system hal, jak również dostęp do usług serwisowych.

PRZEMIESZCZANIE HAL
PRZEMIESZCZANIE HAL

Systemowa budowa hal HALTEC pozwala Państwu na zmianę lokalizacji zakupionego lub wypożyczonego obiektu w dowolnym momencie.

ROZBUDOWA
ROZBUDOWA

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby powiększyć przestrzeń użytkową. Wybierając produkty firmy HALTEC, decydują się Państwo na system, który umożliwia bezproblemowe poszerzenie lub przebudowę istniejącej hali.

Cztery kroki do hali

HALTEC przygotuje perfekcyjne rozwiązanie dopasowane do wszystkich potrzeb Klienta.
Kompetentny zespół pracowników towarzyszy Klientowi we wszystkich fazach projektu.

DORADZTWO OFERTA

W oparciu o sposób wykorzystania przestrzeni przez użytkownika nasi doświadczeni eksperci w dziedzinie budowy hal odpowiadają na wszystkie ważne pytania dodatkowe i po dokładnej konsultacji z Klientem przygotowują bezpłatną, niewiążącą ofertę.

Z uwzględnieniem kosztów zakupu, wypożyczenia i finansowania.

PRODUKCJA KONSTRUKCJA

Po otrzymaniu zlecenia nasi statycy i konstruktorzy projektują indywidualną halę. W zależności od wymagań hala montowana jest z magazynowanych u nas modułów systemowych lub produkowanych na indywidualne zamówienie.

Szybko, systemowo, made in Germany.

DOSTAWA MONTAŻ

Po wyprodukowaniu konstrukcji hali dostarczamy ją natychmiast na miejsce montażu. Tam jest ona szybko i niezawodnie montowana przez zespół naszych monterów.

Zmontowana na gotowo w ciągu kilku dni lub kilku tygodni.

ROZBUDOWA DOPASOWANIE

Już na etapie planowania i produkcji modułów hal HALTEC zawsze uwzględniana jest możliwość ich późniejszego wydłużania, przestawienia lub zmniejszenia – w celu ekonomicznego uzyskania dodatkowej przestrzeni u Klienta

Elastyczne wykorzystanie przestrzeni.